11/08/2019

CARL COX Live СОФИЈА, Асикс Арена 27.09.2019

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА ПРОГРАМА Поаѓање од Скопје (паркинг кај Хотел ВИП, наспроти сајмиште)  во петок, 27.09.2019 во 11 часот претпладне. Возење преку Граничниот […]
11/08/2019

CHEMICAL BROTHERS Live СОФИЈА, Арена Армеец 10.10.2019

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА ПРОГРАМА Поаѓање од Скопје (паркинг кај Хотел ВИП, наспроти сајмиште)  во четврток, 10.10.2019 во 9 часот наутро. Возење преку Граничниот […]
16/07/2019

EVANESCENCE – Live in concert СОФИЈА Арена Армеец 11.09.2019

ПРОГРАМА Поаѓање од Скопје (паркинг кај Хотел ВИП, наспроти сајмиште)  во среда, 11.09.2019 во 8 часот наутро. Возење преку Граничниот премин  Крива Паланка – Ѓуешево кон […]
05/05/2019

MALUMA 11:11 World Tour СОФИЈА, Арена Армеец 10.07.2019

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА ПРОГРАМА Поаѓање од Скопје (паркинг кај Хотел ВИП, наспроти сајмиште) и Штип (Нова пошта) во среда, 10.07.2019 во 8 часот […]
18/03/2019

DROPKICK MURPHYS СОФИЈА, ЗИМСКИ ДВОРЕЦ (Арена за зимски спортови во квартот Студенскиот град) 05.06.2019

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА ПРОГРАМА Поаѓање од Скопје (паркинг кај Хотел ВИП, наспроти сајмиште)  во среда, 05.06.2019 во 8 часот наутро. Возење преку Граничниот […]
18/03/2019

GARBAGE BEOGRAD, Bazen “11.APRIL” 28.06.2019

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА Поаѓање од Скопје (паркинг пред хотел ВИП, спроти Скопски саем) во петок, 28.06.2019, во 7 часот наутро. Возење преку Граничниот […]
15/03/2019

BULLET FOR MY VALENTINE LIVE, Sofia 07.04.2019

ЗИМСКИ ДВОРЕЦ (Арена за зимски спортови во квартот Студенскиот град) ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА ПРОГРАМА Поаѓање од Скопје (паркинг кај Хотел ВИП, наспроти сајмиште) […]
11/03/2019

LP БЛАГОЕВГРАД Традиционален фестивал ФРАНКОФОЛИ 2019 21.06.2019

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ ПРОГРАМА Поаѓање од Скопје (паркинг кај Хотел ВИП, наспроти сајмиште)  во петок, 21.06.2019 во 8 часот наутро, Штип 9 часот (паркинг […]
11/03/2019

SLAYER THE FINAL SHOW IN BULGARIA SOFIA, 11.07.2019

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА   ПРОГРАМА Поаѓање од Скопје (паркинг кај Хотел ВИП, наспроти сајмиште)  и Штип (Нова пошта) во четврток, 11.07.2018 во 8 […]
09/12/2018

ANDRE RIEU БЕЛГРАД, Штарк Арена 22.05.2019

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА Поаѓање Штип и од Скопје (паркинг пред хотел ВИП, спроти Скопски саем) во среда, 22.05.2019, во 7 часот наутро. Возење […]
07/12/2018

URIAH HEEP (A celebration – Life & works 1980-2019 tour) Thessaloniki – Principal Club Theater, 09.02.2019

ПРОГРАМА Поаѓање од Скопје (паркинг пред хотел ВИП, спроти Скопски саем) во сабота, 09.02.2019, во 8 часот наутро. Возење преку Граничниот премин Гевгелија-Евзони  кон Солун со […]
07/12/2018

ANDRE RIEU СОФИЈА, Арена Армеец 08.06.2019

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА   ПРОГРАМА   Поаѓање од Скопје (паркинг кај Хотел ВИП, наспроти сајмиште) и Штип (Нова пошта) во сабота, 08.06.2019 во […]
26/11/2018

RAMSTEIN PRAGA, (EDEN Arena, 17.07.2019)

ТРИДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ, ВЛЕЗНИЦА И ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ВО ПРАГА ПРОГРАМА ПРВ ДЕН, понеделник 15.07.2019: Поаѓање од Скопје (паркинг пред хотел ВИП, спроти Скопски саем) во 16 […]
26/11/2018

DEAD CAN DANCE БЕЛГРАД, (Сава центар, 28.06.2019) (A celebration – Life & works 1980-2019 tour)

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА ПРОГРАМА Поаѓање од Скопје (паркинг пред хотел ВИП, спроти Скопски саем) во петок, 28.06.2019, во 7 часот наутро. Возење преку […]
26/11/2018

INMusic Festival 2019 Zagreb, 24-26 Juni 2019

ПАКЕТ АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ, 2 НОЌЕВАЊА И ФЕСТИВАЛСКА ВЛЕЗНИЦА ПРВ ДЕН, недела, 23.06.2019 Поаѓање од Скопје 20ч (Паркинг пред Хотел Вип, наспроти влезот на Сајмиште). Ноќно […]
11/12/2017

CARO EMERALD SOFIA, Sala Universiada, 02.03.2018

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА   ПРОГРАМА   Поаѓање  од Скопје (паркинг кај Хотел ВИП, Сајмиште) во петок, 02.03.2018 во 7 часот наутро. Возење преку […]
08/12/2017

YO LA TENGO Live in Beograd, Dom omladine, 12.05.2018

ПРОГРАМА   Поаѓање од Скопје (паркинг пред хотел ВИП, спроти Скопски саем) во сабота 12.05.2018 во 7 часот. Возење преку Граничниот премин Табановце  кон Белград со […]
03/12/2017

SOLAR Christmas 2017 SOFIA, Arena Armeec

This December with Armin Van Buuren, Fedde Le Grand and Runo 22/23-XII-2017 ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА   ПРОГРАМА   Поаѓање од Штип  и од […]
24/11/2017

IRON MAIDEN 22.07.2018, Plovdiv BG

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА   ПРОГРАМА   Поаѓање од Штип (Нова пошта)  и од Скопје (паркинг пред хотел ВИП наспроти Скопски саем) во 5 […]
29/09/2017

ROGER WATERS 04.05.2018, Sofia ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА

ПРОГРАМА   Поаѓање од Штип  и од Скопје во 7 часот наутро. Возење преку Граничниот премин  Крива Паланка – Ѓуешево кон Софија со повремени паузи по […]
18/09/2017

Beth Hart Live in Beograd, 11.11.2017

ПРОГРАМА   Поаѓање од Скопје (паркинг пред хотел ВИП, спроти сајмиште) во сабота 11.11.2017 во 07 часот Возење преку Граничниот премин Табановце  кон Белград со повремени […]
29/08/2017

Sigur Rós Live in ZAGREB, 20.10.2017

ПРОГРАМА Поаѓање од Скопје (паркинг пред хотел ВИП, спроти сајмиште) во четврток 19.10.2017 во 21 часот Ноќно возење преку Граничниот премин Табановце кон Белград и Загреб […]
14/04/2017

PAROV STELAR & IMANY БЛАГОЕВГРАД (Р.Бугарија), 17.06.2017 во рамките на традиционалниот Франкофолио фестивал

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ ПРОГРАМА Поаѓање од Скопје во 7 часот наутро (паркинг пред хотел Вип, спроти сајмиште). Возење преку Штип и Граничниот премин Делчево […]
22/02/2017

STING + Joe Sumner – special guest 16.09.2017, Sofia

ЕДНОДНЕВЕН АРАНЖМАН СО ПРЕВОЗ И ВЛЕЗНИЦА ПРОГРАМА Поаѓање од Штип и од Скопје во 7 часот наутро. Возење преку Граничниот премин Крива Паланка – Ѓуешево кон […]
19/02/2017

Nick Cave and The Bad Seeds | Beograd, Kombank arena, 28.10.2017

“Бевме на некое чудно место, но јас конечно излегувам оттаму и гледам светлина која трепери… Добро е повтроно да се свири” – Nick Cave Извонредниот музичар […]
22/01/2017

Robbie Williams | Budapest 23.08.2017

Прв ден, вторник 22.08.2017 Поаѓање од Штип (18ч) и од Скопје (20ч). Ноќно возење преку Србија со повремени паузи по мотелите Втор ден, среда 23.08.2017 Пристигнување […]
22/01/2017

SZIGET 2017 3/3 Budapest, 12/16-08.2017

ПРВ ДЕН, сабота, 12.08.2017 Поаѓање од Македонија попладне (Штип 18ч, Скопје 19ч) Ноќно возење преку Србија со неколку паузи по мотелите) ВТОР ДЕН, недела, 13.08.2017 Пристигнувае […]
22/01/2017

SZIGET 2017 2/3 | Budapest, 10/14-08.2017

ПРВ ДЕН, четврток, 10.08.2017 Поаѓање од Македонија попладне (Штип 18ч, Скопје 19ч) Ноќно возење преку Србија со неколку паузи по мотелите) ВТОР ДЕН, петок, 11.08.2017 Пристигнувае […]
22/01/2017

SZIGET 2017 1/3 | Budapest, 08/12-08.2017

ПРВ ДЕН, вторник, 08.08.2017 Поаѓање од Македонија попладне (Штип 18ч, Скопје 19ч) Ноќно возење преку Србија со неколку паузи по мотелите) ВТОР ДЕН, среда, 09.08.2017 Пристигнувае […]
22/01/2017

Guns`n`roses | Prague, 02.07.2017

 Прв ден, недела, 02.07.2017Поаѓање од Штип (13ч) и од Скопје (14ч). Ноќно возење преку Србија, Унгарија и Словачка со повремени паузи по мотелите  Втор ден, понеделник […]
21/01/2017

ROLLING STONES | Spielberg (Аustria) 16.09.2017

· Прв ден, четврток 14.09.2017 Поаѓање од Штип (18.30ч) и од Скопје (20ч). Ноќно возење преку Србија, Хрватска и Словенија со повремени паузи по мотелите · […]